7.sınıf ingilizce eğitimi

7.Sınıf İngilizce Nedir ?

7.sınıf ingilizce eğitimi

İngilizcenin zorunluluk haline geldiği günümüzde çocuklarımızın da teknolojik imkanlarla ingilizce öğrenmelerini sağlamaktayız. 7.SINIF öğrencisi olan çocuğunuzun okul müfredatı ile paralel içerikli ve buna ek olarak ABD’li eğitmenlerle ders işleme imkanını Türkiye’de bir ilk olarak sizlere sunuyoruz.

Alışılmış eğitim kalıplarını kırarak, farklı, ilgi çekici yöntemlerle öğrencilerimize ingilizceyi sevdirerek öğretme konusunda profesyonel bir ekip, tecrübeli ve konusunda deneyimli eğitmenlerimiz ile öğrenci işleri ve teknik destek bölümünde öğrenci temsilcilerimizle 7.SINIF öğrencilerimize hizmet vermekteyiz.

Birebir eğitim imkanı ile hem özel derslerden çok daha ekonomik olan bu sistemle; çocuklarımızın konuşma seviyesini yukarı çekmeyi hedeflemekte, okuldaki ders müfredatına uygun olarak ingilizce ders notlarını yükseltme ve destekleme imkanı sağlamaktadır.


» Hakkımızda
» Hedeflerimiz
» Çocuklara İngilizce
» E-Kitap Örnekleri

» Nasıl Çalışır?
» Öncelikleri Nelerdir?
» Kimler Kullanabilir?
» Faydaları Nelerdir?

» Velilere Özel
» Öğrenci Yorumları
» Banka Hesap Bilgileri
» Sıkça Sorulan Sorular
» Skype İndir

» Bize Ulaşın
» Ücretsiz Deneme Araması
» Kullanım Sözleşmesi
» Garanti Koşulları İptal ve İade
» Tüketici Yasası
7.sınıf ingilizce
 
7.sınıf ingilizce
http://www.4sinifingilizce.com http://www.5sinifingilizce.com http://www.6sinifingilizce.com http://www.7sinifingilizce.com http://www.8sinifingilizce.com http://www.9sinifingilizce.com http://www.10sinifingilizce.com http://www.11sinifingilizce.com http://www.12sinifingilizce.com
7.sınıf ingilizce
© 2012 7sinifingilizce.com, bir Konuşarak Öğren hizmetidir.
Online İngilizce İngilizce Kursu